Призери ІІІ (обласного) етапу олімпіад

Список

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році

1. Фізика
  • Курочкіна Аліна Ігорівна, учениця 10 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІІ місце.
  • Паничук Дмитро Вячеславович, учень 11 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІ місце.

Вчитель: Кукла Інна Костянтинівна.

1. Математика
  • Братішко Максим Вячеславович, учень 7 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІІ місце.

Вчитель: Лукянець Людмила Іванівна.

• Паничук Дмитро Вячеславович, учень 11 класу Глевахівського академічного ліцею, І місце.

Вчитель: Сторожук Ганна Володимирівна.

1. Англійська мова
  • Єрмолаєв Максим Сергійович, учень 11 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІ місце.

Вчитель: Дмітрова Людмила Володимирівна.

1. Біологія
  • Довженко Денис Вікторович, учень 8 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІІ місце.

Вчитель: Варга Борис Іванович.

• Єлісєєва Дар’я Вальдемарівна, учениця 11 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІІ місце.

Вчитель: Цішевська Світлана Володимирівна.

1. Інформаційні технології
  • Галаган Іван Володимирович, учень 9 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІІ місце.

Вчитель: Кияниця Анна Сергіївна.

1. Трудове навчання
  • Перфілова Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Глевахівського академічного ліцею, ІІІ місце.

Вчитель: Кузьмінська Анна Юріївна.