Дистанційне навчання 5-11 класи

Координатор дистанційного навчання 5-11 класів Краснікова Валентина Віталіївна.

Шановні батьки та учні ліцею!

Глевахівський академічний ліцей під час навчання у дистанційному форматі  використовує захищене середовище G Suite for Education. Для кожного учня 5-11 класів було створено і подано логін (електронна адреса) та пароль. (Якщо забули логін чи пароль, звертатися до класного керівника)

Працювати можна за допомогою будь-яких електронних пристроїв: смартфон, планшет, комп`ютер, ноутбук. Для коректної роботи на комп`ютері чи ноутбуці використовуйте браузер Google Chrome. Якщо відкритий інший обліковий запис, необхідно зайти через "Нове анонімне вікно", щоб уникнути конфліктів між обліковими записами, або вийти з усіх облікових записів Google

На смартфоні потрібно встановити такі додатки: Клас (Google Classroom)GmailMeet. Усі уроки будуть проводитись он-лайн відповідно до розкладу у додатку Google Classroom. (Класні керівники додатково повідомлять розклад уроків та перерв) Початок занять - о 9:00.

Результати навчальних досягнень учнів фіксуються вчителями у електронному журналі/щоденнику на платформі "Нові знання".

З питань дистанційного навчання у Глевахівському академічному ліцеї звертатися за тел. (04571) 3-20-85.