Призери ІІ (територіального) етапу олімпіад
Список
переможців ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 навчальному році.
Українська мова і література
11 клас
- Воропай Тетяна Олександрівна – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Прядко Л. Л.).
10 клас
- Льос Тетяна Олександрівна – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Магдибор Л. М.);
9 клас
- Маленко Юлія Андріївна – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Трохимчук Н. А.).
7 клас
- Кирієнко Злата Миколаївна- Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Магдибор Л. М.).
Біологія.
- клас
- Єлісєєва Дар’я Володимирівна– Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Цішевська С.В).
10 клас
- Курочкіна Аліна Ігорівна – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Цішевська С.В.).
- Льос Тетяна Олександрівна – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Цішевська С. В.).
- Пономарьова Вероніка Григорівна – Глевахівський академічний ліцей ІІІ місце (Капралюк І. О. ).
9 клас
- Галаган Іван Володимирович – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Варга Б. І.).
- Галаган Володимир Володимирович – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Варга Б. І.).
- Кудла Денис Андрійович – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Варга Б. І.).
8 клас
- Довженко Денис Вікторович – Глевахівський академічний ліцей - І місце (Варга Б. І.).
- Безрученко Варвара Володимирівна – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Варга Б. І.).
Трудове навчання
Обслуговуюча праця
11 клас
- Перфілова Анастасія Олександрівна – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Кузьмінська Г. Ю. ).
- Тофан Вікторія Володимирівна– Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Кузьмінська Г. Ю.).
- Юхименко Єлизавета Сергіївна– Глевахівського академічний ліцей – ІІ місце (Садигова О. Ю.).
- Шуст Вікторія Олександрівна– Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Кузьмінська Г. Ю.).
9 клас
- Прокопчук Вікторія Іванівна– Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Кузьмінська Г. Ю.).
Технічна праця
9 клас
- Рибкін Іван Сергійович – Глевахівський академічний ліцей – І – місце (Осадчий Я. В.).
XXIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
3 клас
- Чайкін Тимофій – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце.
4 клас
- Савенко Дар’я – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце.
5 клас
- Мокроусова Софія – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Прядко Л. Л.).
6 клас
- Гордієнко Анна – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Прядко Л. Л.).
7 клас
- Ходос Анна – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Магдибор Л. М.).
- Кирієнко Злата – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Магдбор Л. М.).
9 клас
- Лук’янець Лідія – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Кожевнікова М. Л.).
10 клас
- Льос Тетяна – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Магдибор Л. М.).
ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студенської молоді ім. Т. Шевченка
6 клас
- Захаренко Софія Сергіївна– Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце. (Олійник І.О.).
- клас
- Ткаченко Віра Михайлівна – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Кожевнікова М. Л.).
10 клас
- Перфілова Анастасія Олександрівна – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Третяк С. В.).
Фізика.
7клас
- Пацьора Тимофій– Глевахівський академічний ліцей – І місце (Кукла І. К.).
8 клас
- Петришин Олександр – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Лущик Т. М.).
- Погоріла Анна – Глевахівський академічний ліцей - ІІІ місце (Кукла І. К.)..
9 клас
- Нефедов Владислав – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Лущик Т. М.).
10 клас
- Коваленко Ярослав – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Кукла І. К.).
- Курочкіна Аліна – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Кукла І. К.).
11 клас
- Паничук Дмитро – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Кукла І. К.).
- Лавріненко Дарія – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Кукла І. К.).
Інформатика.
9 Клас
- Галаган Іван– Глевахівський академічний ліцей – І місце (Кияниця А. С.).
- Галаган Володимир – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Кияниця А. С.).
Географія.
11 клас
- Братішко Кирило – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Цішевська С. В.).
Історія.
9клас
- Маленко Юлія - Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Власенко Л. П.).
- Рибкін Іван – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Власенко Л. П.).
10 клас
- Моренко Валерія – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Пряникова А. А.).
Хімія.
7 клас
- Ходос Анна– Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Мурашко А. В.).
- Пацьора Тимофій – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Мурашко А. В.)..
9клас
1.Кудла Денис – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Мурашко А. В.).
11клас
- Воропай Тетяна – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Мурашко А. В.).
Інформаційні технології.
9 клас
- Галаган Іван – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Кияниця А. С.).
- Галаган Володимир – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Кияниця А. С.).
10 клас
1. Перфілова Анастасія – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Кияниця А. С.).
Англійська мова.
8 клас
1. Мойсієнко Микола – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Мороз Т. В.).
9 клас
1. Зданевич Андрій – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Гонтар С. О.).
2.Лук’янець Лідія – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Бражко І. В.).
3.Коломієць Іванна – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Гонтар С. О.).
4. Черниш Оксана – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Бражко І. В.).
10 клас
1. Коваленко Ярослав – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Бражко І. В.).
2. Моренко Валерія –Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Дмітрова Л. В.).
3. Пономарьова Вероніка – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Мороз Т. В.).
11 клас
1. Єрмолаєв Максим - Глевахівський академічний ліцей – І місце (Дмітрова Л. В.)..
2. Лавріненко Дар’я – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Дмітрова Л. В.).
3. Бучна Марія – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Дмітрова Л. В.).
Математика.
6клас
- Петришин Сергій – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Пашко С. І.).
- Антоненко Єгор – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Кириченко М. П.)..
7клас
- Братішко Максим – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце Лукянець Л. І.).
10 клас
- Коваленко Ярослав – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Кот Ж. О.).
11 клас
- Паничук Дмитро – Глевахівський академічний ліцей – І місце (Сторожук Г. В.).
- Єрмолаєв Максим – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Кириченко М. П.).
Правознавство.
10клас
- Ященко Вероніка – Глевахівський академічний ліцей – ІІІ місце (Пряникова А. А.).
11клас
- Беляєва Ірина – Глевахівський академічний ліцей – ІІ місце (Пряникова А. А.)..
.