Навчання упродовж життя – одна з найважливіших компетентностей сучасної людини!

Дата: 30.04.2024 10:25

Навчання впродовж життя…

Проте , тепер навчання проводять наші колеги - Щербакова Олена та Гнатюк Олена! Вітаю та пишаюсь досягненням педагогів Глевахівський академічний ліцей

Навчання упродовж життя – одна з найважливіших компетентностей сучасної людини! А коли навчання захоплює, надихає та відкриває безліч нових можливостей якісної освіти для учнів – це найкращий ресурс для реалізації концептуальних засад Нової української школи!

Упродовж двох тижнів з 18 по 29 березня 2024 року тривали курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми: «Формування ключових компетентностей молодших школярів: інноваційні підходи» (розробники І. Дишлева, А. Шевченко) для учителів початкових класів, вихователів груп подовженого дня за інституційною (денною) формою навчання Київської області!

Навчання відбувалося у тренінговій формі, що сприяло відпрацюванню практичних умінь педагогів:

«STEM, STEAM, STREAM – сучасні тренди організації освітньої діяльності молодших школярів» (Щербакова О., Гнатюк О., учителів початкових класів Глевахівського академічного ліцею Глевахівської селищної ради Фастівського району) – неперевершений практикум зі STEM-освіти для слухачів курсів. Педагоги практикували з написання віршів Хайку, створювали кроссенс, експериментували з оптичною ілюзією, занурювалися у мистецтво «Оп-арт», виготовляли стрічку Мебіуса, екосувеніра «Трав'янчик» механічну іграшку «Тіп-топ», об'ємного оригамі-кусудама. А проведення дослідів «Вулкан» та «Тришарова рідина» викликало шквал позитивних емоцій! Це було неймовірно!!!!

Вітання нашим педагогам , які ділилися досвідом з педагогами Київщини!